Omladnutie očistením tela

3 05 2010

Nositeľ Nobelovej ceny, vedec Alexis Carrel urobil jednoduchý pokus. Všimol si raz starého psa polihujúceho v kúte laboratória. Postupne mu odčerpal všetku krv, očistil ju od všetkých odpadových látok a dopravil späť do organizmu. Pes sťaby šibnutím čarovného prútika omladol. Prejavoval väčšiu chuť do jedla, začal sa zaujímať o fenu, štekal  a pobehoval. Toto omladnutie trvalo len krátko a postupne upadol do svojho pôvodného stavu. Z toho Alexis Carrel usúdil, že organizmus v starobe nie je schopný zbavovať sa produktov látkovej výmeny, otravujú ho a tento proces vedie k starnutiu, obmedzeniu až zastaveniu funkcie bunky.

Žiadna choroba nenastane zrazu. Organizmus sa na svoje ochorenie pomaly pripravuje. Vznikáúnava, ktorá je prvým stupienkom všetkých chorôb. Dobrým pomocníkom v tomto štádiu je napríklad jarné očistné hladovanie, ktorého úlohou je umožniť organizmu zbaviť sa nežiadúcich látok. Neskôr dochádza k neprirodzenému vylučovaniu látok nádchami a kožnými chorobami. Keď ani v tomto štádiu nezastavíme postup zanášania organizmu, objavia sa bolesti v rôznych častiach tela, ktoré sú signálom na tvorbu cýst, kameňov, výtokov a ďalších prejavov zvýšeného úsilia organizmu zbaviť sa nežiadúcich látok. Ďalej sa dočkáme trvalých deformácií, kľbových usadenín a nádorov.

Na každom stupni sa postup choroby dá zastaviť, organizmus očistiť a vrátiť mu zdravie.

Motív čistého organizmu sa objavuje prakticky vo všetkých prírodných , ľudových liečebných postupoch. Čistý organizmus je mladý, aktívny a s tým je prepojená aj duševná mladosť. Kým zanesený organizmus trpí stavmi úzkosti, depresiami a inými nepríjemnými emóciami, po očiste tela sa to všetko zdá ako zlý sen.

Psychické očistenie prichádza ruka v ruke s očistením tela

 

Advertisement

Akcie

Informácia

5 komentárov

9 05 2010
Beata

valery, raz si mi poradila na časté krče v nohách Chlorellu. Nemôžem ju však v lekárňach nájsť, ale skúšam, raz na ňu možno natrafím. No zrazu sa mi dostal do rúk tento článok http://www.badatel.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=31 , kde sa píše aj o tejto sladkovodnej riase, no v súvislosti s prevenciou aj liečbou rakoviny. Tak zintenzívnim pátranie po tomto “zázraku” 🙂

9 05 2010
Valery

Ahoj.
Nemusíš pátrať, aj tak sa nedopátraš. Výrobky Agel sa predávajú len cez sieťový predaj, teda cez partnerov zaregistrovaných v spoločnosti Agel. Ak máš o niečo záujem tak Ti to buď objednám alebo Ťa zaregistrujem a budeš si objednávať sama.
Čo sa týka kŕčov v nohách, tas som celkom určite hovorila o horčíku. Agel má aj vitamínový preparát, Agel MIN. Je tam všetko, teda aj horčík a všetko prírodné. Takže dobre využiteľné pre telo. Pretože pri vitamínoch a mineráloch pripravených chemicky je ten problém, že nespotrebovaná časť sa mení v tele na toxíny. A je veľmi ťažko presne nastaviť, koľko telo potrebuje. Na druhej strane si telo ani nevie z anorganických látok vybrať čo potrebuje. Zatiaľ čo vitamíny a minerály v organickej forme, ktoré už prešli cez nejakú rastlinu alebo ovocie sú 100% využiteľné a nedá sa nimi predávkovať. Jasné, že je tam odporúčané dávkovanie ale neostávajú v tele nespotrebované zvyšky.

10 05 2010
anjelikmirka

Baby ja som sa dozvedela,len predvčerom, že na kŕče v nohách sú dobré gaštany 😀 Je treba si nazbierať 32 gaštanov na jeseň keď opadávajú a nechať ich vysušiť…potom ich dať všetky do ponožky a vložiť do postele 😀 😀 😀 možno smiešne, ale počula som, že veľmi účinné 😀

10 05 2010
Valery

Ahoj Mirka.
Musím Ťa sklamať. Toto ba Ti asi nepomohlo. Podľa známeho a uznávaného bylinkára A. Zentricha je to takto:
Vnútorne piť čaj z vňate pohánky, min. 3x denne šálku. ( Je výborný studený )
Pripraviť si tinktúru z nastrúhaných čerstvých gaštanov zaliatych čistým liehom. Podávať 80 – 100 kvapiek denne.
Z vonku prikladať na noc rozdrvené listy a kvety nechtíka lekárskeho na celú noc.
V zime kapustový list namáčaný asi hodinu v teplom olivovom oleji.

10 05 2010
anjelikmirka

Valery,
veď ja vravím len to čo babky vravievali, že im to pomáhalo 😀 😀 😀

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s
%d blogerom sa páči toto: